Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Neem iemand mee vissen met de MeeVIStoestemming

terug naar overzicht

Dinsdag, 30 juli 2019

De Meevistoestemming is een schriftelijke toestemming voor één persoon om één dag gratis mee te mogen vissen met een VISpashouder in een landelijk ingebracht water in de Gezamenlijke Lijst van Nederlandse VISwateren. Als lid van een aangesloten hengelsportvereniging (VISpashouder) kun je dus familie, vrienden of kennissen die geïnteresseerd zijn gratis een dag meenemen om kennis te maken met het vissen. De beste ambassadeur voor de sportvisserij ben jij!


In de onderstaande VISblad TV video voegt de redactie van Hét VISblad de daad bij het woord:
Daarmee verlaagt het de drempel voor mensen die het vissen een keer willen proberen. Zij hoeven niet meteen een VISpas aan te schaffen en lid te worden van een vereniging.   

De MeeVIStoestemming is alleen geldig als gevist wordt samen met de VISpashouder, onder dezelfde voorwaarden, behalve dat de door de introducé gevangen vis moet worden teruggezet. De MeeVIStoestemming is alleen overdag geldig (1 uur voor zonsopkomst tot 2 uur na zonsondergang) en voor maximaal 2 hengels.


Let op: bestel alleen als je zeker weet met wie en welke dag je samen gaat vissen. Je kunt maximaal drie keer bestellen en alleen met 3 verschillende mensen. Iemand kan ook slechts 1 keer meevissen, daarna zal deze persoon zelf een VISpas moeten aanschaffen.

MeeVIStoestemmingen die eenmaal zijn aangemaakt zijn niet inwisselbaar! Vraag hem dus zo kort mogelijk voor de vissessie aan.

Vis, deel & win!

Vraag je de gratis MeeVIStoestemming aan voor 30 september 2019, dan maak je automatisch kans op een vistrip voor twee personen aan de Overijsselse Vecht. In samenwerking met Resort de Arendshorst in Ommen verloten we driemaal een perfect verzorgd visweekend voor twee personen op een van de beste visstekken van Nederland. Hier verblijf je in een Bungavan direct aan het water van de Overijsselse Vecht, zodat je letterlijk voor de deur kunt vissen. Zorg dus dat je snel iemand gratis een keer mee uit vissen neemt met de MeeVIStoestemming, zodat je automatisch meedoet aan deze mooie prijsvraag!