1 editie Karper Koppel Wedstrijd 2018

terug naar overzicht

Woensdag, 11 juli 2018

De eerste editie van de karperwedstrijd zit erop, en wat voor één!!!. De Karpercommissie Binnenmaas organiseerde de eerste editie Karper Koppel Wedstrijd welke plaats vonden van zaterdag 30 juni tot zondag 1 juli in de middag.

Allereerst Raymond en Patrick top georganiseerd, bedankt daarvoor!
Vergeleken met het aantal vissers, vielen de vangsten op veel brasem en zeelt na erg tegen. Maar wat hebben we gelachen met elkaar, vriendschap . . . . Fantastisch weer en een lekker biertje waren ruim aanwezig.
Een aantal foto's om te laten zien hoe het enigszins verlopen is, op naar de volgende editie!!!

      

Iedereen bedankt het was top !!!
En alle andere medesportvissers ook bedankt voor het vrijhouden van de stekken . . . waarderen we enorm.

Voor meer foto's ga naar Foto's > Fotoalbum

Met vriendelijke groet,

Karpercommissie
HSV Binnenmaas