Gezellige en ontspannen Nieuwjaarsreceptie 2018

terug naar overzicht

Maandag, 8 januari 2018

Er heerste een gezellige en ontspannen sfeer tijdens de Nieuwjaarsreceptie. Met voor iedereen die nog niet aan de lijn was een overheerlijke oliebol.

Even gezellig bijpraten met over de hele receptie verdeeld nog steeds binnendruppelende leden terwijl een enkeling alweer opstapte.

Ja die verhalen over de Grooootste geloven we natuurlijk allang niet meer maar zijn nog steeds leuk om aan te horen. Ook werden er al de nieuwste bolies onder elkaar uitgewisseld om uit te proberen in 2018. En ja, achteraf bleek de meeste vis op dit moment toch tussen de kop en staart te zitten.U ziet het is niet alleen gezellig maar je steekt er ook nog wat van op. Het is maar dat u het weet. Tegen de thuisblijvers zou ik willen zeggen kom volgend jaar ook eens gezellig langs. Je wordt er alleen maar wijzer van.

Met vriendelijke groet,
Johan Letschert voorzitter