Bram Bokkers Vissende Globetrotter en Beroepsfotograaf

terug naar overzicht

Donderdag, 12 oktober 2017

Op woensdag 8 november 2017 hebben wij een leuke avond weten vast te leggen voor de hele vereniging. De vissende fotograaf en wereldreiziger Bram Bokkers komt vertellen over meerdere wereldbestemmingen aangevuld met prachtige foto's en verhalen. De deur gaat open rond 19:15 uur en de presentatie start circa 20:00 uur.

Ook Bert Goeree van Tight Lines visreizen zal aanwezig zijn, die alle vragen kan beantwoorden voor de mensen die ook wel eens een soortgelijk avontuur willen beleven. Op de facebook pagina van de karpercommissie staat alle info.

Bram Bokkers - Mooie wilde bruine forel uit Ierland.
Omdat dit juist niet iets specifieks iets is voor de karper vissers is het natuurlijk leuk als iedereen van het bestuur er ook bij zou kunnen zijn. Geef het ook door tegen die tijd aan bekenden, zodat we een volle bak hebben.
Lijkt ons een leuke en gezellige avond met hopelijk een mooie opkomst! 

(Foto: Bram Bokkers in Ierland - Wilde bruine forel)